wtorek, 29 marca 2016

Sesja zdjęciowa dla sklepu True Corset | True Corset photoshoot

Niedawno miałam okazję wykonać serię zdjęć dla zagranicznego sklepu True Corset. Modelowanie gorsetów nie było poprawiane w photoshopie (czego zresztą nigdy nie robię). Starałam się, by zdjęcia dobrze odwzorowywały to jak produkty prezentują się w rzeczywistości. Większość z nich ma rozmiar 20", dlatego nie widać w pełni redukujących możliwości gorsetów - były na mnie lekko przyduże. 

Jak widzicie, kroje gorsetów TC są zróżnicowane. Firma oferuje modele zarówno dla sylwetek o chłopięcych proporcjach (z małą różnicą między obwodem talii i bioder), jak również gorsety bardzo mocno wyprofilowane, dla wielbicielek widocznego wcięcia w talii.

Underbusty różnią się między sobą również długością. Model widoczny na dwóch powyższych zdjęciach jest pod tym względem prawdziwym rekordzistą, to zdecydowanie najwyżej podchodzący gorset, jaki miałam na sobie (a warto zaznaczyć, że mój tułów jest bardzo długi). Powyższy gorset pochodzi z nowej serii niedawno dodanej do sklepu. Jego wykrój jest bardzo podobny do underbustów WH dostępnych w Restyle. Gorset ma odpinaną aplikację z czachą, dzięki czemu w razie potrzeby można zmienić jego wygląd.Wszystkie gorsety posiadają usztywnienie w postaci spiralnych fiszbin oraz fiszbin płaskich przy wiązaniu gorsetowym. Nie powodowały dyskomfortu w trakcie noszenia, jednak nie miałam ich na sobie zbyt długo - jedynie do zdjęć.


 Druga część sesji odbyła się w Muzeum Kolejnictwa. 
4 komentarze:

 1. Łał, jednak nawet Absentia może mieć tubę zamiast talii w gorsetowych koszmarkach z Indii (ostatnie zdjęcie)
  Moim zdaniem to dość niepoważne ze strony sklepu, że dają modelce za duże gorsety - wyraźnie to widać na zdjęciach. Materiału jest za dużo, marszczy się, gorsety są w większości za luźne, tylko kilka wygląda dobrze. Gorset to ubranie które ma na celu redukcję talii a nie jej zwiększanie więc nie rozumiem zachowania sklepu, bo zrobili sobie straszną antyreklamę :/ Mimo, że steampunk uwielbiam to tutaj te gorsety odejmują stylizacji uroku bo wyglądają po prostu tandetnie :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz - pudło, gorsety nie były produkowane w Indiach :D Pochodzą z innej szwalni niż te niegdyś dostępne w Restyle i na szczęście są od nich wygodniejsze. Najwyraźniej sklep nie miał dostępnych mniejszych rozmiarów - cóż zrobić.

   Usuń
  2. Wydaje mi się że ten gorset widoczny na ostatnim zdjęciu to model pochodzący od Indyjskiego producenta Suman Bharti. Niegdyś sprzedawał go sklep gorsety-pl, który jest ich dystrybutorem na Polskę. Ale mogę się mylić ;)

   Usuń
  3. Znam gorsety projektowane przez pana Bharti :D Musiałabym zrobić małe śledztwo, czy te które dostałam również są jego projektami, może poproszę o pomoc Madelenę, bo jest dobra w szukaniu takich informacji. W każdym razie to co je różni, to metka - jako producent widnieje firma Amazing Girl, a kraj produkcji to Chiny.

   Usuń