O MNIE

Pochodzę z Poznania, jednak na stałe mieszkam w Warszawie. Na co dzień staram się realizować moje pasje oraz rozwijać się we wszystkich interesujących mnie dziedzinach. Dużo czasu poświęcam na odkrywanie nowych technik plastycznych oraz szlifowanie tych, które już poznałam. Pasjonuje mnie świat fotografii, sztuka współczesna, dekorowanie otoczenia. Uwielbiam słuchać muzyki, a także ją nagrywać. Prowadzę pracownię Absentia Couture - projektuję i szyję damskie ubrania oraz dodatki.

Z wykształcenia jestem pedagogiem (studiowałam pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacje: edukacja plastyczna, pedagogika wczesnoszkolna, edukacja medialna).

Gorsety od dawna są moją pasją i uzależnieniem. Pierwsze modele na plastikowych fiszbinach trafiły do mojej szafy około 13 lat temu. 4 lata później zaczęłam interesować się tą tematyką na poważnie. Chińskie "plastiki" trafiły do kosza, a w ich miejscu zaczęło przybywać coraz więcej gorsetów usztywnionych metalowymi fiszbinami, o modelujących sylwetkę wykrojach. Więcej o moich początkach z gorsetami można przeczytać tutaj.

Moja gorsetowa kolekcja stale się powiększa. W zbiorach posiadam wiele modeli polskich marek (Papercats, Rebel Madness, Absynt, Restyle), uszytych przez gorseciarki (Corsetry & Romance, Lady Ardzesz, Crash Art) oraz kilkanaście zagranicznych gorsetów (Moriel Corsetry, What Katie Did, Retrofolie, Royal Black Couture & Corsetry, Fangahra Corsets, Lovely Rat's, Timeless Trends, Orchard Corset, Boobie Trap/Boom Boom Baby, Vollers, Fairy Goth Mother, Mystic City Corsets, True Corset).

Od czterech lat próbuję swoich sił w szyciu gorsetów. Choć początki nie były łatwe, jest to dla mnie bardzo pasjonujące i odprężające zajęcie (noo, chyba, że coś nie chce wyjść :). Staram się, by każdy następny gorset był wykonany lepiej od poprzedniego.

WYWIADY

The OutsiderZ [ENG]

Radio Kampus [audio PL]


Fotomaniak [PL]

Luxmaniak [PL]Można mnie znaleźć również tutaj: